o mnieCześć! Mam na imię Marta i obsesyjnie czytam książki. Bloga książkowego prowadzę od 2012 r. Może pamiętasz mnie z czasów kiedy publikowałam pod nazwą All You Need Is Book? Od kiedy zostałam mamą małego Ignasia zaczytuję się w książkach dla dzieci i młodzieży, podziwiam oszałamiające ilustracje i wciąż szukam kolejnych interesujących tytułów dla mojego synka. 

Znajdziesz u mnie przede wszystkim mnóstwo fantastycznych książek i komiksów dla dzieci i młodzieży, z luźnym podziałem na kategorie wiekowe. Ponadto chętnie dzielę się opiniami na temat gier i zabawek, a także pomysłami na wspólne zabawy. 

Zapraszam Cię również do Strefy mamy, gdzie znajdziesz książki i przemyślenia związane z macierzyństwem i wychowaniem dzieci. Bez obaw, nie uważam się za posiadaczkę prawdy objawionej i nie mam zamiaru narzucać Ci swojego pomysłu na bycie mamą. Za to chętnie wymienię się doświadczeniami. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. 

W sprawach wszelakich pisz śmiało na adres: martakowalik16@gmail.com.


Masz ciekawą propozycję współpracy? Szukasz patrona dla swojej książki? A może potrzebujesz zaangażowanych testerów dla swoich gier, zabawek, gadżetów edukacyjnych? Liczysz na szczerą opinię? Napisz, na pewno się dogadamy.

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie, a w każdy tekst wkładam mnóstwo serca i energii, dlatego pamiętaj, że potrzebuję czasu na lekturę, testy, przemyślenia i przygotowanie estetycznych zdjęć. 


Zaufali mi:

https://www.kapitannauka.pl/http://www.kultura.com.pl/index.php
http://www.kultura.com.pl/index.phphttps://egmont.pl/


http://www.aksjomat.com/https://nk.com.pl/https://www.gwfoksal.pl/ksiazki-dla-dzieci.html


http://kukuryku.co/kontakthttp://www.rm.com.pl/Photobucket        

Mój instagram ♥