o mnie


Cześć! Mam na imię Marta i obsesyjnie czytam książki. Bloga książkowego prowadzę od 2012 r. Może pamiętasz mnie z czasów kiedy publikowałam pod nazwą All You Need Is Book? Od kiedy w 2016 r. zostałam mamą zaczytuję się w książkach dla dzieci i młodzieży, podziwiam oszałamiające ilustracje i wciąż szukam kolejnych interesujących tytułów dla mojego synka. 

Znajdziesz u mnie przede wszystkim mnóstwo fantastycznych książek i komiksów dla dzieci i młodzieży, z luźnym podziałem na kategorie wiekowe. Ponadto chętnie dzielę się opiniami na temat gier i puzzli, dobrych poradników oraz książek kulinarnych, do których mam prawdziwą słabość.

W sprawach wszelakich pisz śmiało na adres: martakowalik16@gmail.com

Masz ciekawą propozycję współpracy? Szukasz patrona dla swojej książki? A może potrzebujesz zaangażowanych testerów dla swoich gier, zabawek, gadżetów edukacyjnych? Liczysz na szczerą opinię? Napisz, na pewno się dogadamy.

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie, a w każdy tekst wkładam mnóstwo serca i energii, dlatego pamiętaj, że potrzebuję czasu na lekturę, testy, przemyślenia i przygotowanie estetycznych zdjęć. Pod patronatem Zaczytanej mamy ukazały się:
 
Emilia Kiereś 
Emilia Kiereś