„O co chodzi jeżykowi?” Agnieszki Pienkowskiej, czyli pierwsza książka z serii Kumam Emocje pod patronatem Zaczytanej mamy

Kumam emocje

Już za kilka dni, a dokładnie 25 listopada ukaże się pierwsza książka nowego wydawnictw Kumam Emocje, której zaczytana mama dumnie patronuje. „O co chodzi jeżykowi” Agnieszki Pienkowskiej to urocza opowieść, którą wsze przedszkolaki pokochają.

Łapcie opis wydawniczy:

Mały jeżyk chowa się, nie chce z nikim rozmawiać. Obraża swoich bliskich i sprawia im przykrość. Przyjaciele martwią się o niego, ale nikt nie wie, o co chodzi. Wszyscy snują domysły. Dopiero mądry tata jeż odkrywa, co się wydarzyło i pomaga synkowi uporać się ze złością, wstydem i smutkiem. Jesteście ciekawi, o co chodzi jeżykowi?
To pierwsze z serii rymowane opowiadanie nawiązujące do problemu dokuczania i wyśmiewania wśród rówieśników. Podkreślające jak ważna jest akceptacja i świadomość tego, że każdy jest inny.  Bogata w emocje historia sprawia, że każdy może odnaleźć w niej ważny dla siebie wątek.


Gwarantuję, jest na co czekać. Możecie spodziewać się recenzji w dniu premiery, a póki co okażcie Agnieszce trochę miłości i wpadajcie na fejsa wydawnictwa (klik).


 

Komentarze

Prześlij komentarz