Romantyczna wiosna w stylu shabby chic, czyli moje najnowsze hand made

Uwielbiam rękodzieło i przedmioty z duszą. Sama również mam rękodzielnicze ciągoty i od czasu do czasu muszę się artystycznie wyżyć. Z początkiem wiosny zaczęły mnie kusić pastelowe kwiatki, wianki, piórka, pszczółki i ptasie budki, z których postanowiłam wyczarować cudeńka, które cieszą oko i wprowadzają we wnętrzu romantyczny nastrój. Oto efekt moich ostatnich prac. Zapraszam do oglądania i komentowania :)


Od kiedy zobaczyłam na Pintereście ramkę z literką wymarzyłam sobie, że kiedyś zrobię taką dla mojej córeczki. Jednak wizja uroczej ozdóbki chodziła za mną tak długo, że postanowiłam nie czekać, ale zrobić ją dla siebie. Było warto, bo niby drobiazg, a nie przestaje mnie cieszyć.Ptasie motywy nie przestają mnie fascynować, dlatego budki musiały pojawić się prędzej czy później.

Natomiast wianek podarowałam teściowej z okazji 50.PS
Moimi robótkami ręcznymi odświeżam na blogu serię postów z rożnymi inspiracjami. Tematyka będzie szeroka, bo nie mam zamiaru stawiać sobie żadnych ograniczeń. Mam nadzieję, że będziecie zaglądać do nich z przyjemnością :-)

Komentarze


Photobucket        

Mój instagram ♥