Lama Ilustratorka od AŻ Studio, czyli ręcznie uszyta zabawka z duszą

Uwielbiam przedmioty z duszą, w których wykonanie ktoś włożył swoje serce. Rękodzieło jest mi bardzo bliskie, bo kobiety w moim otoczeniu są niesamowicie zdolne i chętnie „produkują” rożne rzeczy. Szczególnie szydełkowe pluszaki mojej mamy chwytają mnie za serce, ale o tym będzie innym razem. Dziś chciałabym Wam pokazać przecudną Lamkę od AŻ Studio, którą udało nam się z Ignasiem wygrać w instagramowym konkursie organizowanym przez wydawnictwo WAM! Sam konkurs został zorganizowany przy okazji rewelacyjnych książeczek o przygodach małej Lamy. Pisałam o nich w tekście „Mała Lama i wielka drama, czyli wspaniała seria dla najmłodszych od wydawnictwa Mando”. Bajeczki natychmiast przypadły Ignasiowi do gustu i do tej proty często prosi o ich czytanie, dlatego kiedy okazało się, że pluszowa lama trafi pod nasz dach, to dosłownie skakałam z radości. Ale prawdziwy wybuch entuzjazmu nasępił przy okazji paczki. Synek pękał z dumy, że pan listonosz przyniósł przesyłkę dla niego, a po wyjęciu zabawki z pudełka mocno wyściskał swoją Lamkę (sam ją nazwał, więc tak już zostało). 

W zabawkach, które zostały wykonane ręcznie najlepsze jest to, że niosą ze sobą jakąś historię. Z liściku dołączonego do paczki dowiedzieliśmy się, że nasza lama bardzo lubi czytać książki, a ponieważ zawsze w jej łapki wpadały historie z samym tekstem, to postanowiła zostać ilustratorką i ubarwiać opowieści własnymi obrazkami. Niby drobiazg, ale serce rośnie, bo z całej rodziny AŻ Lam nie mogłam sobie wymarzyć lepszej. Dodatkowo w pudełku znaleźliśmy paszport naszej Lamki, widokówkę i sukienkę na zmianę!

Zabawka w całości została wykonana ręcznie z materiałów posiadających niezbędne certyfikaty. W jej wnętrzu znajdują się łupiny owocu gryki, które hamują rozwój bakterii i roztoczy, nie łapią wilgoci, między nimi swobodnie przepływa powietrze, dzięki czemu idealnie nadają się dla małych alergików. Rodzina AŻ Lam jest całkiem spora, a wszystkie łobuziary można podziwiać na stronie internetowej producenta. 

Uważam, że nasza lama jest prześliczna, ma słodką minkę i zawadiacki uśmiech, który nadaje jej charakteru. Co prawda Ignacy woli bawić się autami niż pluszakami, ale Lamka stanowi świetną ozdobę naszego pokoju i w najmniej oczekiwanych momentach przyjmuje na siebie ataki czułości synka. Raz nawet była z nami na wycieczce i wesołymi wygłupami umilała nam podroż samochodem. Jeśli lubicie oryginalne zabawki z duszą i szukacie dla swojego malucha przyjaciela na cale życie, który nawet po latach będzie przypominał mu chwile beztroskiego dzieciństwa, to serdecznie polecam Lamy od AŻ Studio.

Komentarze