Kreatywny notes dla przyszłych mam, czyli „Z serca do serca. Afirmacje dla kobiet w ciąży” Mariki Krajniewskiej + KONKURS


Ciąża to niezwykły czas w życiu każdej kobiety, który warto przeżyć świadomie i z rozmysłem. Zapamiętać jak najwięcej i przygotować na przyjście malucha nie tylko wnętrze mieszkania, ale przede wszystkim swoje serce. Tomik „Z serca do serca. Afirmacje dla kobiet w ciąży” Mariki Krajniewskiej łączy w sobie kreatywny notes do prowadzenia zapisków, z krótkimi tekstami do osobistej refleksji.


Dwa kreski na teście ciążowym często prowokują do zmian w życiu. Robimy wszystko, żeby jak najlepiej przygotować kącik dla maluszka, kupić wszystkie niezbędne rzeczy i kilka zbędnych, zadbać o komfort i bezpieczeństwo szczęścia noszonego pod sercem. Przy tym często zapominamy o sobie. Oczywiście dbamy o fizyczne aspekty ciąży, ale w rozgorączkowaniu duchowość schodzi na dalszy plan. I tu na scenę wchodzi Marika Krajniewska, która napisała niezwykłą książeczkę dla ciebie i dla mnie.Autorka notesu „Z serca do serca. Afirmacje dla kobiet w ciąży” jest pisarką, trenerką literacką, właścicielką wydawnictwa, a także mamą. Dlatego wszystko o czym pisze przepracowała na własnym przykładzie. Jej maleńka publikacja jest ciekawą alternatywę dla typowych ciążowych pamiętniczków, bo choć wskazuje miejsce na własne zapiski, to przede wszystkim mobilizuje przyszłe mamy do zatrzymania się w pędzącym świecie, wsłuchania się we własne wnętrze i zmianę perspektywy.

Teksty Mariki są bardzo proste. Krótkie lecz treściwe, pisane z głębi serca. Pisarka nazywa uczucia, które w tym dziwnym czasie towarzyszą każdej z nas, jednak niczego nie narzuca i zostawia miejsce na własne przemyślenia i notatki. Bo zapisane myśli znaczą więcej niż te, które powtarzamy sobie w duchu. Każdy miesiąc rozpoczyna od kreatywnego zadania, które ma nam pomóc w przebudzeniu samoświadomości. Praca z notesem pozwala uwolnić swoje emocje, wyciszyć się wewnętrznie, zrzucić z serca ciężar i w momencie narodzin dziecka rozpocząć nowy rozdział w życiu. Z czystą kartą i czystymi emocjami. Cenna rzecz dla przyszłych i obecnych mam.Kochani, dzięki uprzejmości Mariki mam do rozdania jeden egzemplarz książeczki „Z serca do serca” (kolejne dwa konkursy toczą się na moim fb i instagranie). Żeby wygrać wystarczy jedynie zgłosić się w komentarzu i napisać czemu to właśnie do Ciebie powinien trafić tomik. Rozdanie trwa od dzisiaj do północy 18 kwietnia. Wyniki zabawy ukażą się już następnego dnia pod tym postem. Zwycięzca zobowiązany jest do przesłania na mój adres mailowy swoich danych adresowych.

Zapraszam do zabawy :-)

Komentarze

 1. Bardzo fajny pomysł, szkoda, że takiego nie miałam, jak byłam w ciąży :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. zgłaszam się 😊 chciałabym wygrać ten tomik, ponieważ staramy się o drugą dzidzie a od mojej ostatniej ciąży minęło już 3 lata i trochę zapomniałam jak to jest przechodzić przez ten stan błogosławiony 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem na końcówce drugie ciąży, przelezanej prawie w całości i troche się z tym męczę. Przydałby sie taki pozytywny tomik na ten ostatni miesiąc i być może na kolejne oczekiwanie kiedyś :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za udział w zabawie :) tomik wygrywa pani Karolina Dec! Gratuluję i proszę o wiadomość z adresem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz