czwartek, 27 kwietnia 2017

Galeria zakładek, czyli taką mam zdolną siostrę


Moja piętnastoletnia siostra uwielbia rysować. Zresztą odkąd pamiętam na wierzchu leżały kredki, a mama kupowała bloki rysunkowe na kilogramy. Do tej pory przechowuję laurki i obrazki, które od niej dostawałam. Tworzone małą, niewprawną rączką, z czasem zaczęły ewoluować w prawdziwe cuda, z przemyślaną kompozycją i dbałością o szczegóły. Jakiś czas temu, trochę za moją namową, Ola zaczęła tworzyć swoje własne zakładki do książek. Bo w literaturze też się zakochała, a tym sposobem może łączyć swoje dwie największe pasje.
Moim zdaniem, choć w tym przypadku mogę być nieobiektywna, jej zakładki są obłędne! Widzę ile wysiłku i starań wkłada w swoje rysunki, jak je dopieszcza, poprawia, a nawet narzeka, że coś jej się nie udało, albo nie wyszło tak jak to początkowo planowała. Cóż, dla mnie w większości są idealne, dlatego postanowiłam się dzisiaj nimi pochwalić. Zdjęcia zakładek robione były w różnym czasie, w odstępie kilku miesięcy, część z nich można było zobaczyć wcześniej na moim instargramie (fajne mam konto na insta, zapraszam do obserwowania :)). Ale dosyć gadania, pora oglądać :)

PS

Jeśli podobają Wam się zakładki mojej siostry, to mam świetną wiadomość! Dwie, specjalnie stworzone na potrzeby konkursowe, będzie można wygrać już niebawem. Jeszcze nie wiem gdzie i kiedy, więc bądźcie czujni :)


9 komentarzy:

 1. No rzeczywiście, siostra zdolniacha :) Ale czemuż to Sherlock Holmes na zakładce jakoś dziwnie przypomina Benedicta Cumberbatcha ;) Oto siła mediów - zaniedługo genialny detektyw nie będzie się kojarzył z nobliwym panem z fajką, tylko właśnie z postacią z serialu Sherlock ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybyś Ty widziała jak ona szalała, jak Sherlocka oglądała :D Tak zachwycać można się chyba tylko mając naście lat i pstro w głowie :D A Sherlock już chyba dla większości kojarzy się z Benedictem, przynajmniej jak jak słyszę nazwisko Holmes to natychmiast mam facjatę Cumberbatcha przed oczami :) Ale nic to, bo fajny z niego facet :)

   Usuń
 2. Zbieram szczękę z podłogi... Są piękne! Cóż za zdolne siostry:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaa jest i jedna moja :D A te z nocnym niebem to po prostu robią efekt WOW!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe są! jako antytalent plastyczny, podziwiam i zazdroszczę!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoja siostra jest bardzo zdolna! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, mega! I wiesz, dobrze wiedzieć, że masz taką utalentowaną siostrę, bo ja właśnie ostatnio szukałam ilustratora do mojej nowej książki dla dzieci. Tym razem już znalazłam, ale pewnie w przyszłości będę znowu szukać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne są... Z chęcią sama bym taką przygarnęła ;) Magda

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem pod wrażeniem zdolności Twojej siostry :)

  OdpowiedzUsuń